Youtube Abone OlYoutube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz

Ücretsiz Windows 10’i Kaçırdınız Mı? Üzülmenize Gerek Yok

Microsoft oldukça şaşırtıcı bir karar alarak Windows 10 işletim sistemini, Windows 8 ve Windows 7 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuştu. Hatta bu fırsattan lisanssız Windows kullanıcıları dahi faydalanabilmekteydi. Ancak geçtiğimiz Cuma günü yani 29 Temmuz tarihinde bu kampanya sona erdi. Eğer siz de zaman kısıtlı bu kampanyadan yararlanamadığınız için üzülenlerden iseniz yazımızın devamı sizler için.

Updated-Start-1024x683

Her ne kadar ücretsiz Windows 10 işletim sistemi için son gün 29 Temmuz tarihi olarak belirlenmiş olsa da, yeni nesil işletim sistemini hala indirebilmek mümkün. Hem de lisanslı ve tam sürüm. Bunun için tek gereken ise hali hazırda Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemi kurulu bir bilgisayara sahip olmak. Yapmanız gereken tek şey Microsoft’un sitesindeki bu bölümden gerekli EXE dosyasını indirmek. Normalde “Yardımcı Teknoloji” kullanıcıları için hazırlanan bu aracı kullanarak Windows 10 işletim sistemini kolaylıkla kurabilirsiniz.

Erişebilirlik hizmetlerini kullanan kişiler için özel olarak hazırlanan bu araç şu anda herkes tarafından indirilebiliyor. Ancak Microsoft ilerleyen zamanlarda bu opsiyonu da kaldırabilir. Yani ücretsiz olarak Windows 10’a geçiş yapmak istiyorsanız acele etmenizde fayda var.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir