Youtube Abone OlYoutube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz

Sadece Yürüyerek Para Kazanmak İster Misiniz?

Reklam izleyerek ve referans toplayarak para kazandıran uygulama fikri pek de yeni bir şey değil. Ama bu uygulamalardan kaç tanesi para kazanırken aynı zamanda da sağlıklı ve fit kalmanızı sağlıyor?

Sweatcoin isminde olan ve şu anda yalnızca Birleşik Krallık’ta kullanılabilen bir uygulama tam da bunu yapıyor. Uygulama telefonun GPS ve hareket sensörlerini kullanarak adımlarınızı sayıyor. Daha sonra da adım sayınıza göre sizi ödüllendiriyor. Sweatcoin uygulaması açıkken attığınız her 1000 adımın değeri 1 SWC. Kazandığınız Sweatcoin’leri ise daha sonra uygulama içinde bulunan ürünleri veya servisleri satın almada kullanabiliyor, hatta kazandığınız Sweatcoin değerinde parayı direkt olarak hayır kuruluşlarına bağışlayabiliyorsunuz.

 

3da02356adca9ce9fca2f2f877269366

 

Oldukça ilginç bir proje olarak karşımıza çıkan Sweatcoin uygulaması şimdilik sadece Apple cihazlara indirilebiliyor. Ancak uygulamanın geliştiricilerinin Android platformu için de hazırlık aşamasında olduklarını belirtelim. Ayrıca uygulama sadece Birleşik Krallık ile sınırlı da kalmayacak ve zamanla diğer ülkeler için de indirilmeye sunulacak. “Adımlar nakittir” gibi bir slogana sahip olan uygulama ülkemize geldiğinde sizce başarılı olacak mı?

 

capture3

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir