Youtube Abone OlYoutube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz

Pokemon GO Güncellendi, Yeni Takip Modu Eklenecek

Son zamanların en popüler mobil oyunu olan Pokemon GO rekordan rekora koşmaya devam ediyor. Ünlü Animeden esinlenen oyun, uygulama marketlerine eklendikten sonra yalnızca günler içerisinde en çok indirilen oyun ünvanını kazanmıştı. Pokemon GO‘ya gelen yeni güncelleme de oyuna birkaç yeni özellik ekliyor. Bu yazımızda bu yeni özellikleri açıkladık.

 

102821844-Pokemon-Go-dead-body-large_trans++4d0Vs6-dQkYv8FTFVrAejNoKXK2chs8hQcGyvpCDBFI

 

Oyunun iOS işletim sistemlerindeki pil tasarruf modu gizemli bir şekilde kaldırılmıştı. Yeni güncelleme ile birlikte iOS kullanıcıları da batarya konusunda biraz daha rahatlayacak. Pil tasarruf modunu açmak için ise telefonu ters tutmak gerekiyor. Bu şekilde ekran parlaklığı azalıyor ve kullanıcı ekrana bakmasa da yakınlarda bir pokemon olduğunda titreşim ile uyarılıyor.

 

 

pokemon-go-leaders

 

Ayrıca yeni güncelleme ile oyunun takımları olan Mystic, Valor ve Instinct‘e ait takım liderlerinin görselleri açıldı. Daha önceden takım liderlerinin yalnızca silüetlerini görebilmekteydik. Güncelleme ile birlikte oyuncular artık kullanıcıları isimlerini de bir defa değiştirme hakkı kazanacak.

 

pokemon-go-update

 

Pokemon GO‘ya yeni güncelleme ile eklenen bir özellik daha bulunuyor. Ancak bu özellik şu anda aktif durumda değil. Yeni özellik oyundaki Pokemon takip sistemini geliştiriyor. Yeni özellik sayesinde belirli bir pokemonun hangi Pokestop’ta bulunma ihtimalinin fazla olduğunu görebiliyoruz. Test aşamasında olan bu özellik de yakında aktif hale getirilecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir