Youtube Abone OlYoutube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz

En İyi 6 Türk Hosting Firması

Türkiye Lokasyonlu En iyi 6 hosting firmasını sizler için listeledik.

1. Netinternet

netinternet-hosting

Denizli firması olan netinternet, hem hosting firmalarına datacenter hizmeti sağlamakta hemde hosting satmakta. 7/24 teknik destek hizmeti mevcut.

39 TL’den başlayan fiyatlar

Link

 

2. İhs Telekom

ihs-com-tr-28.jpg

Türkiye’nin en büyük hosting firmalarından birisidir. Gece 3’te bile ticket’larıma cevap alabiliyorum. Alan adı pazarında da oldukça söz sahibi olan firmadır kendileri. Alan adında Whois Gizleme işlemi ücretsizdir.

79 TL’den başlayan fiyatlar

Link

 

3.Radore Hosting

radore-hosting

Datacenter, CDN, Cloud ve Hosting hizmetleri veren firmadır. Referansları arasında Zaytung, itü sözlük gibi siteler de vardır.

50 TL’den başlayan fiyatlar

Link

 

4. Turhost

turhost-logo

Kocaeli firması Turhost sitesinden mesai saatleri içinde canlı destek’te vermektedir. WordPress ve Joomla’ya özel hosting paketleri mevcut. Ben de bu firmayla 1 sene çalıştım, bir sorunla karşılaşmadım.

13.50 $’dan başlayan fiyatlar

Link

 

5. Natro Hosting

Kurumsal_natro_logo_web-hosting

Çizgi Telekom’un bünyesinde olan Natro, 2 datacenter’ı ile müşterilerine hizmet veriyor. Hızlı sunucu kurulumu ve Hosting dergisi ile öne çıkan firma son zamanlarda oldukça tanınmaya başladı.

22 $’dan başlayan fiyatlar

Link

 

6. Sadece Hosting

sadece-hosting-logo

2013’de 70 Milyon Lira’ya Telecity Group’a satılan Sadece Hosting, ülkemizin popüler hosting firmalarından. İstanbul’da 2 Datacenter ile hizmet vermektedir.

20 $’dan başlayan fiyatlar

Link

 

Türkiye’de faaliyet gösteren hosting firmalarından hosting ve sunucu hizmeti almanız sizlere Türkçe destek sunmanın yanında hız konusunda da yardımcı olacaktır.

Eğer sitenizin ziyaretçilerinin büyük çoğunluğu Türkiye’de ise Türk Lokasyonlu hosting almanız takdirde siteniz teorik olarak daha hızlı açılacaktır.

İstemcileriniz içeriği isteyeceği konumdan sunucu hizmeti vermeniz sizin için daha avantajlı olacaktır.

 

 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir