Youtube Abone OlYoutube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz

Canlı Yayın Yapabileceğiniz En İyi 6 Site

İnternetten canlı yayın artık günümüzde oldukça popüler hale geldi. Artık ünlü ünsüz herkes dilediği zaman canlı yayın yaparak kitlelere ulaşabiliyor.

Bizde bu yazımızda internetten canlı yayın yapmanızı sağlayan ücretsiz web sitelerini sizler için toplarladık.

1. Youtube

youtube-logo

Youtube canlı yayını öncesinde test yayını ile işinizi kolaylaştıracaktır. Mobil üzerinden de yayın yapabildiğiniz uygulamada yayınızı video olarak kaydedebilisiniz.

Link   iOS Uygulaması   Android Uygulaması

 

2.LiveStream

livestream-canli-yayin

Profesyonel yayınlara destek veren Livestream, birden fazla kamera ile yayın yapmanıza hatta farklı mekanlardan ortak yayın yapmaya izin veriyor. Canlı yayınınızı Embed kodu ile internet sitenize de gömebilirsiniz. Dahili mesajlaşma sistemi de mevcut.

Link   iOS Uygulaması   Android Uygulaması

 

3. UStream

ustream-logo-canli-yayinUstream sayesinde bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan canlı yayın yaparak milyonlara(!) ulaşabilirsiniz. Embed kodu ile canlı yayınınızı sitenize de eklemeniz mümkün.

Link    iOS Uygulaması   Android Uygulaması

 

4. Web.tv

webtv

Turkticaret.net’in yerli girişimi olan Web.tv ise hem canlı yayın platformu hem de Youtube gibi video paylaşım sitesi. Kendi kanalınızı oluşturarak videolarınızdan para kazanabilirsiniz.

Link    iOS Uygulaması    Android Uygulaması

 

5. Twitch

 

Geçtiğimiz yıl Amazon tarafından satın alınan Twitch ağırlıklı olarak oyuncuların kullandığı, ücretsiz ve profesyonel canlı yayınlar yapabilirsiniz. Sizde Twitch ile canlı oyun turnuvalarını izleyebilirsiniz.

Link   iOS Uygulaması   Android Uygulaması

 

6 YouNow (Blogtv)

younow-blogtv

Gençler arasında oldukça fazla kullanılan Blogtv yeni adıyla YouNow olarak yoluna devam ediyor. Türkiye’den veya yurtdışından canlı yayınları izleyebilir, kendinizde yayın başlatabilirsiniz. Yayın esnasında mesajlaşma desteği sunduğunu da hatırlatalım.

Link   iOS Uygulaması   Android Uygulaması

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir