Youtube Abone OlYoutube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz

Xperia Z4’ten Yeni Sızıntılar Geliyor

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen SONY‘nin yeni Üst Segment modeli Z4 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor.  Son sızıntı, geçtiğimiz günlerde Onleaks tarafından sızdırılan Benhmark Testlerini ve fotoğrafları doğrular nitelikte.

Fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi Xperia Z4’ün tasarımı, Z3’ten pek de farklı olmayacak. OmniBalance olarak adlandırılan bu anlayışı SONY, ilk Z serisi modellerinde beri kullanıyordu zaten. Xperia Z serisi modelleri yan yana koyduğunuzda ne kadar benzediğini fark edebilirsiniz.

SONY, Xperia Z4 Fotoğrafları Gelmeye Devam Ediyor

Sızıntılara göre Z4’ün E6553 model numarası ile gelmesi ve Snapdragon 810 işlemcisinden güç alması bekleniyor.

Xperia z4 20 mp kamera

1/2.3 inç büyüklüğünde 20.7 megapiksel çözünürlüğünde bir kamerası olduğu ve hemen altında tek LED flaşın olduğu görülüyor.

xperia-z4-sizinti-ekran

5.1 inç büyüklüğünde Full HD(Quad HD’ye göre daha iyi batarya ömrü) ekrana sahip olacağı anlaşılan modelde 3 GB ram olacak. Depolama tarafında ise 32 GB dahili depolama ile gelmesi kuvvetle muhtemel, aynı zamanda önceki model olan Z3 gibi Micro SD kart girişi olacağı da tahmin ediliyor.

xperia-z4-teknik-ozellikler

Xperia ailesi ile başlayan Su Geçirmezlik furyası’da Z4’te IP68 sertifikası ile birlikte, 1.5 metre derinlikte suda, 30 dakika çalışma süresi ile devam edecek gibi görünüyor.

Son olarak cihazın 3400 mAh gibi büyük bir batarya ile geleceği kesin diyebiliriz(Zaten Xperia ailesinin şarj konusunda pek sıkıntısı yok)

 

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir